Dmuchańce – katalog

Zamki dmuchane dla dzieci

Dmuchany zamek czy dmuchane zjeżdżalnie to rozrywka za którą dzieci uwielbiają. Dmuchańce świetnie sprawdzają się w przypadku organizacji imprez plenerowych, pikników czy imprez firmowych. Dmuchane zabawki charakteryzują się bajkowymi kształtami i intensywnymi kolorami, które pobudzają dzieci do zabawy. W katalogu znajdą Państwo dmuchańce które można u nas wynająć. Służymy też doradztwem i pomocą w organizacji imprez.

Myszka zjezdżalniaZamek myszkaTUNEL MYSZKA

 

Zamek Tygrysek

Dmuchany zamek Tygrysek to doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu dla najmłodszych uczestników imprez plenerowych. W naszej bogatej ofercie zjeżdżalni dmuchanych, zamków i innych dmuchańców znajdą Państwo zabawki dostosowane do każdego wieku. Nasze dmuchańce pobudzają wyobraźnie, stymulują rozwój ruchowy a przede wszystkim dostarczają świetną zabawę.

dla-dzieci-zamek-tygrysek-01dla-dzieci-zamek-tygrysek-03finalny

 

Zamek Combo Pirat

Zamek Combo Pirat to dmuchaniec który łączy ze sobą dmuchaną zjeżdżalnię i activ center. Urządzenie idealnie sprawdza się w połączeniu z „tropikalną wyspą”, „miękką górą” oraz „zjeżdżalnią Pirat”.

zamek_combo_pirat

 

Zamek Piłka

Dmuchany Zamek Piłka to pełne wyzwań urządzenie, które zapewni doskonała rozrywkę dzieciom. Dmuchańce to najpopularniejsza atrakcja na wszystkich plenerowych imprezach, która przyciąga tłumy dzieciaków. Zjeżdżalnie czy dmuchane zamki dają naszym maluchom szansę na prawdziwe szaleństwo! Zamek dmuchany Piłka to atrakcja, która przystosowana jest do zabawy dla dzieci od drugiego roku życia. Podskoki na tym dmuchańcu sprawiają maluchom wiele przyjemności.

dla-dzieci-zamek-pilka-01 dla-dzieci-zamek-pilka-02 dla-dzieci-zamek-pilka-03

 

Dmuchańce dla dorosłych

Nasza oferta to między innymi wynajmem dmuchańców na terenie Śląska. Tego typu rozrywka świetnie sprawdza się na imprezach firmowych, eventach plenerowych, festynach i piknikach. Ogromne dmuchane konstrukcje są dostosowane do rozmiarów i wagi dorosłego człowieka. Stanowią niezapomnianą rozrywkę i świetną zabawę a jednocześnie są całkowicie bezpieczne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z produktami które mogą Państwo u nas wypożyczyć.

bykdla-doroslych-sky-rotator-02dla-doroslych-scianka-wspinaczkowa-01

 

Tor przeszkód trapez

Tor przeszkód trapez to kolejne urządzenie z serii „zabawa w czerni” na którym silni mężczyźni mogą się wykazać pokonując dziewięciometrowego dmuchańca. Zabawa polega na pokonaniu go za pomocą rąk nie dotykając ziemi. Wymiary urządzenia: 9m x 5,2m x 4,5m.

Tor przeszkód trapez

 

 

Tor przeszkód Gladiator

Prezentujemy Państwu gigantyczny tor przeszkód Gladiator dla dorosłych oraz dzieci  z którego korzystają jednocześnie dwie osoby pokonując kilka wyczerpujących przeszkód całość rozłożona jest na 24 metrowym torze.

Na starcie są dwa oddzielne tory. Zawodnicy muszą wspiąć się na dmuchańca po czym przejść po kratownicy z lin i zjechać ze stromej zjeżdżalni kolejną przeszkodą. Jest kilka zawieszonych gilotyn i przejście tylko dla jednego zawodnika, następnie zawodnicy muszą pokonać dwa tunele między którymi umieszczone są przeszkody w kształcie pałek.

Wymiary urządzenia: 24m x 5,9m x 7m. Zwycięzca jest tylko jeden !

tor gladiator

 

 

Poducha do skoków Big Jump

Przedstawiamy Państwu Hit sezonu 2016 jesteśmy jedyną Firmą w Polsce która posiada prezentowane urządzenie. Jak widać na zdjęciu zabawa jest mega ekstremalna wystarczy wejść na dmuchaną wieże i oddać niezapomniany skok na miękką poduchę. Urządzenie przeznaczone jest dla dorosłych i dzieci od 10 roku życia statek dmuchany kołyszący – za pomocą specjalnych sterowników podnosi się na wysokość kilku metrów i opada  dając uczucie jakbyśmy dryfowali na wzburzonych wodach oceanu.

wieża do skoków

 

Statek dmuchany kołyszący

Statek dmuchany kołyszący, za pomocą specjalnych sterowników podnosi się na wysokość kilku metrów i opada, dając uczucie jakbyśmy dryfowali na wzburzonych wodach oceanu.

Statek dmuchanyStatek dmuchany

 

Zjeżdżalnia Pirat

Dmuchana zjeżdżalnia Pirat to wyjątkowa atrakcja. Jest to dmuchaniec o wielkich gabarytach na którym dzieci czują się jak na oceanie. Piracka zjeżdżalnia to rozrywka w najlepszym wydaniu. Cały dmuchany plac zabaw osłonięty jest bandami gwarantującymi bezpieczną zabawę. Witamy na pokładzie!

dla-dzieci-zjezdzalnia-pirat-01 dla-dzieci-zjezdzalnia-pirat-02 dla-dzieci-zjezdzalnia-pirat-03

 

Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci Rodeo Farma

Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci Rodeo to najczęściej występujący akcent na imprezach plenerowych.
Ogromna zjeżdżalnia to dmuchana zabawka którą dzieci uwielbiają! Zjeżdżalnia przeznaczona jest dla maluchów powyżej 3 roku życia.

zjezdzalnia_farma_rodeo zjezdzalnia_farma_rodeo_2 zjezdzalnia_farma_rodeo_4

 

Zjeżdżalnia Piłkarska

Dmuchana zjeżdżalnia Piłkarska to dmuchaniec jedyny w swoim rodzaju! Jest to dmuchana zabawka o wielkich gabarytach, która sprawia, że dzieci czują się jak na murawie stadionu. Jak na każdym dmuchanym placu zabaw gwarantujemy dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy.

dla-dzieci-zjezdzalnia-pilkarska-01 dla-dzieci-zjezdzalnia-pilkarska-02 dla-dzieci-zjezdzalnia-pilkarska-03

 

Zestaw dmuchany – dżungla

Prezentujemy wspaniały zestaw dmuchany dżungla. W jego skład wchodzi: dmuchana zjeżdżalnia tygrysek, dmuchany zamek dla dzieci tygrysek oraz dmuchany basen z piłeczkami. W tym klimacie posiadamy również tropikalną wyspę oraz
oraz active center. Urządzenia gwarantują bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia bawiących się dzieci. Zestaw jest dedykowany dla dzieci od 3go roku życia.

dla-dzieci-zjezdzalnia-tygrysek-01dla-dzieci-zamek-tygrysek-01dla-dzieci-basen-tygrysek-01

Zamki dmuchane

Dmuchańce to nieodłączny element każdej imprezy, na której pojawiają się najmłodsi. Wielkie konstrukcje napełniane powietrzem pozwalają na wspinaczkę połączoną ze skakaniem oraz zjazdami z dużych wysokości. Kolorowe zjeżdżalnie, zamki, tory przeszkód i inne tego typu atrakcje mogą występować w różnych rozmiarach, zatem świetnie sprawdzą się u najmłodszych maluchów, jak również w przypadku starszaków. Klienci korzystający z usług firmy Danmel mogą wypożyczyć u nas dmuchańce zaopatrzone odpowiednimi certyfikatami, co gwarantuje nie tylko doskonałą zabawę, ale też bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Dmuchańce zjeżdżalnia, rodeo, statek i wiele więcej!

Dostępne w naszej wypożyczalni konstrukcje, takie jak zamek dmuchany dla dzieci to świetny pomysł na urozmaicenie Dnia Dziecka, urodzinowego przyjęcia w ogrodzie, wesołego miasteczka czy innego wydarzenia. Z naszych usług korzystają także firmy organizujące rodzinne wydarzenia na terenie swoich zakładów. Wysokiej jakości dmuchańce o intensywnych kolorach przyciągają spojrzenia i zachęcają najmłodszych do aktywnej zabawy. Z pewnością warto rozważyć ich wynajem, gdyż zawsze cieszą się dużym powodzeniem wśród najmłodszych.

Zamek dmuchany dla dzieci na każdą imprezę — zadbaj o niezapomniane wrażenia

Każdy dobry producent dmuchańców musi opatrzyć swoje produkty odpowiednimi certyfikatami. Firma Danmel współpracuje tylko z zaufanymi dostawcami. Doskonale wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Każda z dostępnych u nas konstrukcji przeszła szczegółową kontrolę, zgodną z obowiązującymi przepisami. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoi goście jeszcze długo będą wspominać wspaniałą zabawę. Sprawdź też ofertę dmuchawców dla dorosłych!